1 kwietnia 2021 r. o godzinie 15.00 rozpocznie się rekrutacja do koszalińskich przedszkoli. Będzie ona prowadzona w formie elektronicznej pod adresem nabory.eduportal.koszalin.pl. Na wskazanej stronie w plikach do pobrania będą dostępne wszelkie informacje dotyczące postępowania rekrutacyjnego. Prosimy, aby przed przystąpieniem do wypełniania wniosku zapoznać się z zamieszczonymi dokumentami, zaczynając od instrukacji postępowania.

W rekrutacji na rok szkolny 2021/2022, ze względu na trwający stan epidemii oraz minimalizowanie zakażenia koronawirusem prosimy o składanie wniosków za pośrednictwem elektronicznej skrzynki e-mail: p8.nabory@eduportal.koszalin.pl

Alternatywną formą składania wniosków  wraz z załącznikami  jest ich wrzucenie do skrzynki z napisem REKRUTACJA, umieszczonej z prawej strony wejścia do przedszkola.  Jeżeli dostarczycie państwo dokumenty w wersji papierowej, prosimy o wysłanie meila z informacją o ich złożeniu.   Otrzymacie Państwo wówczas informację zwrotną potwierdzającą odbiór dokumentów.

Dokumenty można składać w dni robocze w godzinach 10.00-13.00.